Saturday, July 13
Shadow

TREGIM PERVERT – QYRJE ME NJË MODEL REVISTA PORNO

Bagikan

Në atë kohë, unë qëndroja i vetëm përballë shkallëve lëvizëse, në katin e 2-të të Dieng Plaza Malang. Ndërsa isha atje, thjesht shikoja njerëzit që kalonin përpara meje. Derisa papritmas një vajzë m’u afrua duke mbajtur mallrat e saj të blerjeve.
Më dukej sikur ishte pak më i madh se unë. Epo… Unë e vlerësoj rreth 30. Por ajo është shumë e bukur, e përshtatshme për të qenë një yll filmi.
Sidomos me make-up-in e saj natyral dhe flokët e saj të bukur të rrjedhshëm deri në gjoks, kafe-kuqe…, ajo është vërtet e lezetshme! Trupi i saj është shumë seksi.
E veshur me një bluzë të bardhë, e cila duket shumë e vogël për gjoksin e saj, kështu që thithat e saj janë të dukshme nën këmishë. Më bëri shumë përshtypje kur e pashë, por kisha frikë se do të zemërohej.
Papritur… më përkëdheli shpatullën dhe më pyeti: “Më falni vëlla, ku është “pazari i peshkut”?

Unë u përpoqa të mbuloja habinë time dhe u përpoqa t’i përgjigjesha sa më rastësisht: “Ahh.. motër, kjo është shaka, apo jo… ku është dikush që shet peshk motër. Po, është në tregun e madh..

“Oh, kaq, zotëri…” tha ai duke u menduar.
Ky ishte fillimi i bisedës sonë, me sa duket ai ishte vetëm duke peshkuar për mua, derisa më në fund u njohëm dhe biseduam Veri-Jug. Ajo quhet Juliet, 31 vjeç, shtëpi në Jl. Taman Wilis 1C Malang, një ish-vajzë e mbuluar që është e martuar me një biznesmen. Rastësisht, bashkëshorti i saj ishte në detyrë për 1 muaj në Liverpool të Anglisë, ndaj udhëtonte vetëm. Ajo nuk ka ende fëmijë, sepse burri i saj është impotent.
Pas
bisedoi për 1 orë duke ngrënë në kafene. Më pas, e ftova në shtëpinë e tij. Ai drejton makinën e tij luksoze, një BMW Sport me 1 dyer. Pasi mbërriti në shtëpinë e tij shumë të madhe. Edhe pse e pashë vetëm nga përpara
Pasi u godit nga ai, një roje sigurie hapi portën. Më parë, Mbak Xhulieta kishte thënë: “Nëse unë kam një shërbëtore, thua se vëllai i burrit tim, në rregull…”. Dhe pastaj i tha të gatuante darkën.

“Hajde, bir..? Vetëm ulu brenda për pak… mirë… dua të ndërroj rrobat më parë…” tha ai pasi shërbëtorja e tij hyri në kuzhinë.

“Eee… motër… ku është dhoma e pushimit?”

“Hajde motër më trego…” tha ai duke më mbajtur për dore.

Deri në mbërritjen më në fund në banjë.

“Atje është banja…” tha ai duke treguar derën në fund të dhomës.

Shkova drejt atje dhe kur do të mbyllja derën, zonjusha Xhulieta papritmas mbajti derën nga jashtë banjës duke thënë me flirt: “Mos u zgjat shumë, bir…!” Vetëm vazhdoni t’i mbyllni derën atij.

Në momentin që po urinoja, sytë më ranë papritur në një objekt të gjatë pas shisheve të sapunit.

Kur e mora… doli penis plastik i zi…! Kështu që..

Ngaqë nuk e mbylla derën, Mbak Zhuljeta hyri fshehurazi në banjë. Sepse në atë kohë isha i tronditur, papritur më përqafuan nga pas butësisht. Dora e majtë e zonjës Zhuliet më kapi dorën që mbante penisin artificial, ndërsa dora e saj e djathtë më shtrëngoi penisin.

“Kjo është lodra ime, bir, kur jam i vetmuar…” më pëshpëriti mu në vesh.

Isha i heshtur si një statujë, djersa po derdhej me bollëk..

“Por është shumë më mirë nëse përdorni Son origjinal…” psherëtiu ai.

Unë me të vërtetë nuk mund të bëja asgjë kur ai filloi të më lëpinte qafën rreth veshëve. Ndihej mirë ndjesi shpimi gjilpërash dhe isha vërtet i magjepsur. Ndërsa vazhdonte të lëpinte ai u përpoq të më hapte pantallonat nga pas.

“Hhh.., jo motër..!” Mundohem ta kujtoj.

Por.. pse bir..? Hhhmm slurp.. slurp.., nuk ju pëlqen a..?” ai fërshëlleu duke vazhduar të më puthte dhe lëpijë qafën.

“Hhh.., Sony është ende një motër e virgjër..!” Thashe.

“Ahh… është duke gatuar… hajde motër, do të mësoj më vonë… është e shijshme, bir.. a do ta doje, bir?”

“Por mmbakk.. hh..” bërtita.

“Hajde, hajde në dhomën e Mbakut, në rregull? Kështu që do të jetë më mirë.” – tha ai duke më tërhequr nga krahu.

Më nxori nga banja në buzë të krevatit, menjëherë më kafshoi gojën ashpër.

Gjuha e tij gjarpëroi përreth duke kërkuar timen, ndërsa duart e tij po përpiqeshin sërish të hapnin pantallonat e mia. Unë, që kisha hequr dorë dhe isha e shtangur, përqafova trupin e saj seksi dhe të shëndoshë.

Pasi më ranë pantallonat, puthjet e saj më lëvizën në qafë, në gjoks, në stomak dhe në fund në karin tim. Ajo masazhoi penisin tim ngadalë, “Woowww.. kjo ndjehet shumë mirë.. ohh..?” psherëtiu.

“Ti vazhdo në këmbë, OK bir.. mos u rrëzo..!” pyeti ai duke buzëqeshur ëmbël.

Unë vetëm tunda kokën.

“Ku yt.. Sonn.. është vërtet i shijshëm.. hhmm..!”

Papritur ajo thithi menjëherë karin tim, madje duke u përpëlitur në gojën e saj.

“Ohh..?” Unë psherëtiu nga kënaqësia.

“Hhmm.. slurp.. slurp..! Aahh.. slurp.. slurp..!”

Ndonjëherë ajo me qëllim tundte penisin tim nga e majta në të djathtë me gojën e saj, ndërsa duart e saj më përkëdhelnin bythën dhe topat.

“Aahh.. mos u bej aq me zemer moter..!” thashë teksa thithte me pasion.

Ai vetëm buzëqeshi, më pas vazhdoi me aktivitetet e tij. Thith.. lësho.. thith.. lësho.., duke vazhduar derisa më në fund dukej i rraskapitur.

“Hmm

Pasi më ranë pantallonat, puthjet e saj më lëvizën në qafë, në gjoks, në stomak dhe në fund në karin tim. Ajo masazhoi penisin tim ngadalë, “Woowww.. kjo ndjehet shumë mirë.. ohh..?” psherëtiu.

“Ti vazhdo në këmbë, OK bir.. mos u rrëzo..!” pyeti ai duke buzëqeshur ëmbël.

Unë vetëm tunda kokën.

“Ku yt.. Sonn.. është vërtet i shijshëm.. hhmm..!”

Papritur ajo thithi menjëherë karin tim, madje duke u përpëlitur në gojën e saj.

“Ohh..?” Unë psherëtiu nga kënaqësia.

“Hhmm.. slurp.. slurp..! Aahh.. slurp.. slurp..!”

Ndonjëherë ajo me qëllim tundte penisin tim nga e majta në të djathtë me gojën e saj, ndërsa duart e saj më përkëdhelnin bythën dhe topat.

“Aahh.. mos u bej aq me zemer moter..!” thashë teksa thithte me pasion.

Ai vetëm buzëqeshi, më pas vazhdoi me aktivitetet e tij. Thith.. lësho.. thith.. lësho.., duke vazhduar derisa më në fund dukej i rraskapitur.

“Hmm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *