Saturday, July 13
Shadow

Takimi im i parë dhe unë, Ikbal, u qitëm në klasë

Bagikan

Unë quhem Nindi, jam në klasën e XII të gjimnazit në fillim të shkollës dhe miqtë e mi thonë se kam një trup seksi dhe një fytyrë të bukur. Dhe sapo u transferova nga shkolla e mesme, tani po transferohem në një shkollë në zonën e Jemberit ku jeton babai im sepse nëna ime është nga Bandung dhe babai im nga Bali. Babai dhe nëna u divorcuan dhe tani jetoj me babanë. Që nga shkolla e mesme dhe ende në shkollë, kam veshur gjithmonë një uniformë të stilit të fund të shkurtër dhe trupi im duket seksi.

Kur hyra për herë të parë në shkollën e mesme, tani ishte një nga shokët e mi, një djalë që më magjepste gjithmonë, quhej Ikbal, sa herë e takoja Ikbalin e kujtoja gjithmonë deri në atë pikë sa kur ëndërroja me sy për të, më bënte me eksitim. . Unë gjithashtu ndonjëherë masturboj duke e imagjinuar Atë. Nuk e di se çfarë nuk shkon me mua nëse çdo herë që jam në dhomë e vetmja gjë në mendje është Ikbal dhe shpesh imagjinoj të bëj dashuri me të.

Dhe një ditë doja t’i rrëfeja dashurinë Ikbalit, sepse nuk i duroja dot ndjenjat e mia. Në atë kohë pasi kthehesha nga shkolla dhe po e prisja te porta e shkollës e thirra Ikbalin,

“Ikbal, të lutem ndalo një moment. A është e rëndësishme për mua të flas me ty?”

“Çfarë do të thuash, Nin? Po, të lutem vetëm fol”, u përgjigj Ikbal.

Në atë kohë isha vërtet nervoz dhe nervoz, por çfarë të bëj, nuk i mbaj dot ndjenjat e mia pasi hyra për herë të parë në shkollën time të re dhe tani janë bërë gati katër muaj. Në fund, Ikbali nuk e refuzoi ftesën e Ankut. Në fund të dy u kthyem në shkollë, sepse në atë kohë ishim te porta dhe ktheheshim përsëri në shkollë.
Dhe unë dhe Ikbal u ulëm dhe thamë:

“Ikbal, të dua dhe kujdesem për ty, a dëshiron të jesh i dashuri im?” I.

Në atë kohë, në fakt isha shumë i turpëruar dhe më pëlqeu të bërtisja, sepse e kisha të vështirë t’i mbaja ndjenjat e mia për vete. Dhe Ikbal u përgjigj menjëherë

Lexoni gjithashtu: Scopare un amico che conosci solo da un giorno

“Emmm, po Nin, prit pak, mos e mendo”, u përgjigj Ikbal.

E di qe Andi nuk kishte vajze ne shkolle, me sa di une, qysh ne shkollen e pare ketu, ai nuk ishte i afert me asnje shoqe pervec meje, sepse isha afer Ikbalit dhe ne ishim në shkollë, ai ishte gjithmonë me mua shumicën e kohës, edhe në pushim. Dhe më në fund Ikbal u përgjigj sepse shkolla ishte tashmë e qetë dhe kur të gjithë shkuan në shtëpi, Indra më në fund u përgjigj:

“Po, po dalim, në fakt edhe unë kam një dashuri për ty, Nin, por nuk dua ta them tani dhe nuk jam gati ta them tani”, u përgjigj Ikbal.

Dhe doli që ndjenjat e Ikbalit për mua ishin të njëjta, u ndjeva i lumtur kur dëgjova Ikbalin të përgjigjej dhe përgjigja ishte e njëjta. Dhe në fund, ngaqë isha shumë e lumtur dhe shumë e lumtur në atë kohë, menjëherë e përqafova Ikbalin dhe e putha në faqe, nuk e kuptova në atë moment.

Më në fund u bë vonë dhe qetësi pasi ne të dy bisedonim aty-këtu dhe atmosfera ishte e qetë edhe unë kam një çrregullim si hiperseksualiteti dhe menjëherë e provokova duke u ulur pranë tij ndërsa e përqafova nga ana dhe i vura dorën. Herë pas here e puthja faqen e tij dhe ai më puthte në faqe dhe i thashë Ikbalit.

“Në vend që dikush të na shohë ne të dy këtu, po Ikbal në klasë ndërsa është qetë? Më fto.

Ikbal në atë kohë dukej shumë nervoz për shkak të ftesës sime, dhe ai kishte një atmosferë pak të zbehtë në fytyrën e tij dhe unë vazhdova ta provokoja duke lëvizur trupin tim dhe më pas duke i shtypur gjoksin në trupin e tij, ndërsa i thashë në mënyrë të llastuar: më në fund Ikbal ra dakord,

“Po Nin, Aaaayo,” u përgjigj Ikbal i nervozuar.

Dhe para se të hyja në klasë shikoja majtas dhe djathtas, a kishte akoma njerëz dhe në atë kohë atmosfera ishte e qetë, e sigurt, nuk kishte njeri, më në fund hymë të dy në klasë, dhe mbylla derën e klasës, mbylla atë nga brenda,

Fillova menjehere, iu afrova Ikbalit dhe fillova t’ia puthja buzet, dhe Ikbal, edhe pse ishte nervoz, ia ktheva puthjen me njeren dore dhe e drejtova ne gjoksin tim te djathte, dhe ai e shtrydhi menjehere. dhe shtrydhja e tij ishte shume e bute, duke me bere akoma me te pasionuar, dora ime drejtoi menjehere penisin e Ikbalit dhe befas Ikbali me leshoi menjehere puthjen time dhe me shtrydhi gjoksin,

“Auuuuu… e zbavitur Nin, më vjen turp për ty nëse je kështu”, tha Ikbal.

“Nuk ka nevojë të turpërohem, është me mua dhe askush nuk e sheh”, iu përgjigja.

Pastaj iu afrova përsëri Ikbalit dhe vazhdova të puthja dhe ai më puthi më në fund ia mora penisin nga jashtë, sepse në atë kohë ai ishte ende i veshur me pantallona dhe uniformë, ai kënaqej duke më mbajtur dorën ndërsa unë e fërkoja. papritmas më putha në qafë me gjuhën e tij, nuk munda të mos ndihesha edhe më i pasionuar dhe i hapa rripin e pantallonave dhe më pas ia zbërtheva pantallonat dhe menjëherë ia hoqa penisin nga të brendshmet dhe doli që penisi i Ikbalit ishte ngurtësuar. , e gjate dhe e madhe ndersa po e ledhatoja.

Pastaj u ula dhe Ikbali u ul në tavolinë dhe stol, dhe ishte ende i veshur me rroba, por penisi i tij ishte ende jashtë dhe penisi i tij ishte ende i madh dhe i gjatë, unë menjëherë e thitha atë ndërsa garantova puthjen time dhe Ikbali psherëtiu ndërsa i mbylli sytë. duke shijuar puthjen time.

“Ahhhhh…Nin, është shumë e shijshme Nin, emhhh”, psherëtiu Ikbal.

Pas disa minutash më tha Ikbal të ngrihesha në këmbë dhe Ikbal nuk ishte më nervoz, unë u ngrita në këmbë më tha të ulesha në tavolinë, Ikbal më përkëdheli kofshën dhe me njërën dorë më zbërtheu uniformën, duke më marrë gjoksin. nga sytjena, ai m’i shtrëngoi menjëherë të dy gjokset dhe unë lëpiva thithkat e mia për një kohë të gjatë duke i thithur dhe psherëtiu shumë fort sepse tashmë isha i ngjallur dhe epshi më shtohej.

“Auhhhhhhhhhhhhhhhhhh…ahhhhhhhhhhhhh..Ikbal..Aahhhhhhhh”, psherëtiva.

Pastaj, pasi më thithi gjoksin, Ikbal hapi fundin tim dhe duart e tij shkuan te pidhi im, dhe Ikbali luante me pidhin tim, ndërsa më përkëdhelte dhe më përdredhte klitorisin dhe unë ankohesha edhe më e çmendur.

“Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..emhhhhhhhhhhhhhhh..Ndi..” ankimet e mia po bëheshin më të forta.

Për shkak se rënkimet e mia po bëheshin më të forta, Ikbal hoqi brekët dhe pidhi ime ishte tashmë i lagur, unë ende kisha veshur fundin që kisha veshur, vetëm e shtyva lart dhe këmbët e mia u hapën, më në fund Ikbal u ngrit dhe futi penisin e tij në pidhi im tashmë i lagur,

“Beksssssssssssssss”

Psherëtija nga dhimbja sepse vagina ime ishte ende pak e shtrënguar edhe pse nuk isha më e virgjër, sepse unë dhe djemtë e mi në Xhakartë bënim shpesh seks ose seks.

Me kalimin e kohës, pidhi im rrëshqiste gjithnjë e më shumë, sepse penisi i Ikbalit po lëvizte ngadalë përpara dhe mbrapa, unë nuk e ndjeja më dhimbjen dhe nuk po ankohesha më, Ikbal i bënte lëvizjet e tij mbrapa dhe mbrapa gjithnjë e më të vështira. duke puthur buzët e mia dhe duart e tij më shtrëngonin gjoksin, e godita me thikë dhe ndërsa psherëtiu butë.

Derisa nuk ndryshuam pozicione dhe pas rreth 20 minutash Ikbal ishte gati të arrinte kulmin,

“Nin, unë do të dal, a?” me pyet.

“Mos e nxirr, Ikbal”, iu përgjigja.

“Po Nindi,” u përgjigj ai.

Dridhja e Ikbalit mbrapa dhe mbrapa bëhej gjithnjë e më e fortë dhe Ikbal lëshoi ​​penisin e tij jashtë, pastaj më tha të hiqesha nga tavolina dhe pasi u zbrita nga tavolina i thashë të thithte penisin përsëri dhe,

“Crootttttttt..crotttttttttt..crotttttttttt”

E gjithë sperma e Ikbalit hyri në gojën time derisa më vërshoi brenda gojës. Pastaj i kërkova Ikbalit të rregullonte rrobat e tij dhe menjëherë i kërkova Ikbalit të shkonte në shtëpi Përpara se të largohesha nga klasa, unë dhe Ikbal shikuam situatën majtas dhe djathtas dhe të dy pamë rojen e shkollës duke fshirë në klasën ngjitur me atë ku Ikbal. dhe po bëja seks. Pastaj ai po fshinte në klasën pranë meje dhe Ikbal u përpoq të ecte ngadalë dhe të dilte nga klasa.

Më në fund dola shëndoshë e mirë nga shkolla dhe mbërrita në parkingun e motoçikletave, më pas më hipi Ikbal me motor, pastaj më çuan në shtëpi. Sa e lumtur isha, kur filluam të takoheshim menjëherë bëmë seks në klasë. Dhe pas atij incidenti ne ende bënim shpesh seks, por në shtëpinë e Ikbalit, nëse jo në shtëpinë time, shikoni se cila shtëpi ishte e qetë. Derisa e bëmë këtë, mbaruam shkollën e mesme dhe shkuam në kolegj dhe ishim ende në lidhje. Unë dhe Ikbal gjithashtu e bëjmë shpesh këtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *